امروز دیگر داده­‌ها یک بخش از زندگی ما نیستند. تمامی کسب ­وکار ما، تمامی روحیات ما، تمامی دانش سازمانی ما و حتی تمای اطلاعات مالی ما در داده‌­ها خلاصه­ شده­ اند! داده‌ها آینه‌­ای از هرکدام از جنبه‌­های مهم زندگی و کار ما هستند که با مدیریت کردن آن، می‌­توانیم همه‌ی این­ جنبه­‌ها را مدیریت کنیم.

در چنین شرایطی از جهان وقتی راجع به داده­ کاوی سخن می‌­گوییم، در مورد یک تکنولوژی و مهارت خاص حرف نمی ­زنیم! گستردگی نیاز به داده­ کاوی و فهم از داده، دیگر محدود به برنامه ­نویسان و توسعه­ دهندگان نمی‌­شود. مدیران، تحلیلگران، بازاریابان و تمامی آن‌­هایی که مسیر کسب­ و کارشان با اینترنت و یا شبکه اطلاعات درون سازمانی سر و کار دارد، امروزه نیاز به تحلیل و فهمیدن الگوی داده‌ها خواهند داشت.

زمان بندی دوره

آخرین مهلت ثبت نام در سایت

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

شروع دوره

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

پایان دوره

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

اساتید دوره

محمدحسین گلی کانی

کارشناس تحلیل داده و شناسایی الگو؛ <br>مدرس دوره های اوسینت

جلال عرب نژاد

برنامه نویس و داده کاو مرکز نوآوری و تعالی کوثر

هزینه دوره

هزینه شرکت در این دوره فقط ۶۰۰ هزارتومان میباشد که ما برای دانشجویان عزیز و کسانی که تمایل به ثبت نام گروهی دارند تخفیف های جداگانه ای در نظر گرفته ایم.

برای دریافت کد تخفیف میتوانید در تلگرام به این آیدی (roshna_matna)  پیام دهید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره “شروع داده ­کاوی با پایتون” حاصل ماه‌ها طراحی ­ست، برای رسیدن به محتوایی که فاصله بین دانش داده­ کاوی را با مدیران، فعالین استارتاپ ها و دانشجویان به حداقل برساند. مخاطبین این دوره افرادی با دانش عمومی دانشگاهی هستند که پس از گذراندن محتوای دوره توانمندی­‌های زیر را کسب خواهند کرد: ۱- امکان بافتن و جمع آوری داده های مورد نیاز ۲- توانایی مدیریت و یکپارچه سازی داده ها ۳- قابلیت استفاده از سرویس های آماده github 4- آشنایی با چگونگی و مفاد شبکه های اجتماعی و …