اگر علاقمند به دنیای فناوری­های نوین هستید و این فضا را دنبال می کنید حتما با فناوری  ۵G آشنا هستید و یا حداقل کلمه  ۵G برایتان واژه­ی آشنایی است . رُشنا این وبینار را با توجه به اینکه این فناوری نقش به سزایی در توسعه و رشد فناوری­های نوینی چون اینترنت اشیاء  دارد برای علاقمندان به این موضوع طراحی و آماده کرده است.

اگر تا کنون با این فناوری آشنایی پیدا نکردید و اطلاعات کافی درباره آن ندارید هم اشکالی ندارد چون ما در این وبینار قصد داریم به شما کمک کنیم تا با این فناوری و تغییر و تحولاتی که بر روی زندگی بشر و همینطور کسب و کارها خواهد گذاشت آشنا شوید.

در نظر داشته باشید این وبینار اولین گامی است که با هم در رشنا بر میداریم تا به سمت اهداف مورد نظر در حوزه شبکه  ۵Gحرکت کنیم پس در این مسیر اولین گام را باهم بر میداریم . شرکت کنندگان در این وبینار از امتیازهای ویژه همراهی با رشنا در برنامه های آتی این مجموعه در حوزه فناوری های نوین بخصوص  ۵G برخوردار خواهند شد .

پس اگر برای ورود به دنیای فناوری  ۵G آماده اید با ما در این وبینار همراه شوید.

 

سرفصل های دوره

ابعاد تاثیرگزاری ۵G بر زندگی ما و کاربردهای اصلی

اکوسیستم ۵G

هوشمندی در شبکه ۵G

امنیت در ۵GT

پلتفرم های عملیاتی در خارج و داخل کشور

حوزه های کلیدی فعالیت در زمینه ۵G

 

زمان بندی دوره

شروع ثبت نام

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

آخرین مهلت ثبت نام در سایت

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

شروع دوره

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

استاد دوره

 

بابک حسین خلج لیسانسش را در رشته مهندسی برق، از دانشگاه صنعتی شریف در۱۹۸۹ و فوق لیسانس و دکترایش را در دانشگاه استنفورد دریافت کرد (۱۹۹۳ و ۱۹۹۶).

او عضوی از تیم محققان دانشگاه استنفورد بود که روی سیستم مولتی آنتنی در شبکه موبایل کار میکرد. در ۱۹۹۵, او به شرکت KLA-tensor ملحق شد، بعنوان طراح ارشد الگوریتم و روی روش های پیشرفت فرآیند برای تخمین سیگنال کار می کرد.

بین۱۹۹۸ تا ۱۹۹۹، او مشاور ارشد تبادل داده بوده و از ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷, استاد CEIT در دانشگاه سن سباستین اسپانیا. اون مقالات زیادی در زمینه تحلیل سیگنال و ارتباط دیجیتال نوشته و دارای چهار حق ثبت اختراع ایالات متحده است.

دکتر بابک حسین خلج

این دوره مناسب چه کسانی است؟

ویژه علاقه مندان حوزه فناوری های نوین بخصوص دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی برق و مخابرات